Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

Pasowanie w grupie "Karasnoludki"

„My jesteśmy przedszkolaki, maluszki kochane”.
Takimi oto słowami przywitały swoich gości dziewczynki z grupy „Krasnoludki”. Dnia 31.10.2019 r. w grupie odbyło się Pasowanie na Przedszkolaka .W tym ważnym dniu dla nowo przyjętych przedszkolaków towarzyszyli im Rodzice i najbliżsi. Dzieci przedstawiły wierszyki oraz zaśpiewały i zaprezentowały piosenki. Po występie dzieci otrzymały wiele braw. Następnie Pani Dyrektor Mariola Różycka mianowała każde dziecko czarodziejską kredką na przedszkolaka. Za odwagę i występ dzieci dostały dyplomy i upominki. To była pierwsza tak ważna uroczystość dla naszych przedszkolaków, która dostarczyła mnóstwo niezwykłych emocji. Gratulujemy wszystkim dzieciom przyjęcia do grona przedszkolaków i życzymy wielu ciekawych i wspaniałych przygód.
Relacja 2019-11-07, 23:49 | autor: Sylwia Ostrowska